back to the past

Back To The Past

Ač se to zdá k nevíře, hardcore-crossoverový soubor NAŠROT se v březnu 2018 dorubal k 30. výročí své, mnohdy tragikomické existence. K tomuto svému „mohutnému“ výročí připravil „mohutnou“ kompilaci typu The Best Of, obsahující vybrané songy v podstatě ze všech desek, které kdy kapele vyšly + jako bonus dvě nové skladby. Fyzicky se jedná o trojalbum (3CD) s názvem NAŠROT - BACK TO THE PAST. Na jeho discích je 34 skladeb a do obalu je vložen booklet plný fotografií, ve kterém může případný posluchač se škodolibým úsměvem sledovat, kam až zhuntovanost jednotlivých členů v průběhu oněch třiceti let pokročila.

Koupit lze v našem e-shopu

   
   
Kniha Unplugged

Kniha „Totálně našrot“

obsahuje CD „Unplugged“ a DVD „Live In Prague“
Kromě příběhů čtyř úžasných zoufalců a jejich povedených kamarádů kniha obsahuje několik přidaných hodnot. První je DVD-záznam ze živého koncertu Našrot k 20. výročí existence. Druhou CD s unplugged provedením klasických našrotovských kusů, záznamem, který je zároveň pádnou odpovědí na pomluvy, že „celej Našrot byl a je jenom jeden velkej kravál a bordel“.
It´s only rock´n´roll, but we like it!!!

Koupit knihu+CD+DVD si můžete též v našem e-shopu.

DVD

 

Co se děje

Našrot po mnoha letech vystoupí v Ostravě!

pátek, 13. 9. 2019

Vlci z lesů Vysočiny táhnou pozdravit vlky z Moravskoslezska! Crossoverová smečka howling wolves zvaná NAŠROT dorazí v sobotu 5. 10. 2019 do Ostravy na nábřeží řeky Ostravice, kde se v Barrák Music Clubu zúčastní akce „Setkání kytaristů“. Toho večera začne soubor hrát již cca ...

Našrot live

so 05.10. / Ostrava
Barrak Klub
/ Akce "Setkání kytaristů" - koncert Našrot + The Complication (crossover) + Seventh Passion (psychedelický hardrock)
so 19.10. / Brandýs nad Labem
Saloon
/ "Rock nad Labem", festival, zahrají Našrot, Asmodeus (thrash-metal), Vombat Kruton (hardrock), Petr Henych InTrio (instrumental.rock) aj.
st 13.11. / Praha
KC Kaštan
/ Neoficiální undergroundový koncert k výročí 17.11.1989 - Našrot (HC-crossover), Plexis (punk rock), The Agony (hard & heavy), Čistírna pokaždé jinak (underground jazz-rock fusion)
so 21.12. / Velké Meziříčí
Rock Depo
/ Vánoční hardcore - koncert skupin Našrot + Nonsense + Barricade

Dark East Mordor

 

Co bylo

© 2019 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.