Co se děje

Další akce

so 10.06. / Drozdov u Zábřehu na Moravě
Letní lesní areál
/ Crossoverový festival DrozdOff 2023, kromě Našrot vystoupí ještě  Jolly Joker & Plastic Beatles Of Universe (Praha), Genetic Mutation (Svitavy, hardcore-crossover), Greynbownes (Olomouc, stoner-rock, alternative rock), Fine Day For Death (Šumperk, metal-crossover) , The Mad Pause (Hradec Králové, crossover). 

Našrot na zámku v Polné

středa, 29. února 2012

Električtí vagabundi, vokální banditi, prostě póvl tuzemského rocku, čímž je myšlen všeobecně nechutný soubor NAŠROT, přepadnou v pátek dne 30.3.2012 klub Zámeckou rychtu v Polné u Jihlavy, by ho kompletně vyplenili.

Plenitba proběhne v klasickém středověkém duchu, jen s tím rozdílem, že toho večera se budou plenit ušní bubínky, sklenice s nápoji (pivo, víno, kořavka), dobré mravy i hudební vkus. Přijďte bandity v jejich plenění povzbudit: k dostání bude příručka "Totálně našrot aneb jak vyplenit samotnou kapelu" v kompletu s DVD o plenění v pražském Vagóně plus CD se sofistikovaným názvem "Našrot - akustická plenitba", stejně jako potrhané košile "I am Našrot, therefore I am" (jsem našrot, tedy jsem) či starší CD "The Plundering-time" (čas plenitby). Maso, maso, maso, ohryzat až na kost!

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.