Co se děje

Další akce

st 27.09. / Zborná u Jihlavy
Hostinec U Lípy
/ Elektrický koncert Našrot (HC-crossover, HB) + Ylo africký slon (alternative rock, Brno) + Smíšený pocity (punk-rock, Jihlava)

Našrot po třech letech opět ve Znojmě

pondělí, 31. ledna 2022

Z lesů Vysočiny na jih až k Dyji, konkrétně do Znojma - tam vtrhne NAŠROTárium, strašlivá příšera z šera dávných věků, a nebude bráti ohledů. Známý iluzionista Gandalf o ní prohlásil: „Jestli si myslíte, že nestrašlivějším monstrem, se kterým jsem se kdy utkal, byl Balrog, démon děsu, jste na omylu. To nejhorší, co mě mohlo potkat, bylo stát tváří v tvář Našrotáriu. Donutilo mě, abych si proti všem jeho entitám zahrál hru zvanou Prší. A prohrál jsem!“ Baskytarista M. to komentuje suše: „Ten pouťovej kouzelník hrál jak ponocnej, tak ať se nediví.“ Frontman H. dodává: „Je to už přece jenom starší člověk, zhruba něco přes 11.000 let. Prostě je už krapet za zenitem, a podle toho to dopadlo. Ohánět se čarovným mečem proti skřetům dokáže každej hejhula, ale pouštět se do tak intelektuálně a takticky vyspělé hry jako je Prší, není žádná prdel.“

No, a toto Našrotárium se v sobotu 5. 2. 2022 v GoGo klubu účastní líté decibelové řeže, v které se krom jmenované příšery představí i znojemská HC-crossoverová úderka Genothype. Sestava tato nabízí energii a rebelii, chaos i pařbu, a samozřejmě kvalitní hudební zážitek. Není jiné volby, než onu sobotu býti na místě zvaném Gogo, neboť my všichni budeme ten večer Gogo! A pít super-koktejl Hu-Hu!

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.