Co se děje

Další akce

pá 28.10. / Vraclav u Vysokého Mýta
Stodola U Žíznivého Mnicha
/ Underground akce, zahrají Našrot, Bratrstvo kočičí pracky (alternative rock, Letohrad), H47E U5 (hardcore punk, Vysoké Mýto), Výsměch? (gothic rock, Polička)  atd.

Našrot po třech letech opět ve Znojmě

pondělí, 31. ledna 2022

Z lesů Vysočiny na jih až k Dyji, konkrétně do Znojma - tam vtrhne NAŠROTárium, strašlivá příšera z šera dávných věků, a nebude bráti ohledů. Známý iluzionista Gandalf o ní prohlásil: „Jestli si myslíte, že nestrašlivějším monstrem, se kterým jsem se kdy utkal, byl Balrog, démon děsu, jste na omylu. To nejhorší, co mě mohlo potkat, bylo stát tváří v tvář Našrotáriu. Donutilo mě, abych si proti všem jeho entitám zahrál hru zvanou Prší. A prohrál jsem!“ Baskytarista M. to komentuje suše: „Ten pouťovej kouzelník hrál jak ponocnej, tak ať se nediví.“ Frontman H. dodává: „Je to už přece jenom starší člověk, zhruba něco přes 11.000 let. Prostě je už krapet za zenitem, a podle toho to dopadlo. Ohánět se čarovným mečem proti skřetům dokáže každej hejhula, ale pouštět se do tak intelektuálně a takticky vyspělé hry jako je Prší, není žádná prdel.“

No, a toto Našrotárium se v sobotu 5. 2. 2022 v GoGo klubu účastní líté decibelové řeže, v které se krom jmenované příšery představí i znojemská HC-crossoverová úderka Genothype. Sestava tato nabízí energii a rebelii, chaos i pařbu, a samozřejmě kvalitní hudební zážitek. Není jiné volby, než onu sobotu býti na místě zvaném Gogo, neboť my všichni budeme ten večer Gogo! A pít super-koktejl Hu-Hu!

© 2022 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.