Další akce

so 20.07. / Hutě-Cejle u Jihlavy
Čeřínek
/ Festival Čeřínek, dále mj. hrají David Koller & Band, Gang Ala Basta, Cocotte Minute, Žlutý pes, Lety mimo, UDG, Libor Pavlata, Jaroslav Uhlíř, Brixtn, Siluety atd. Našrot vystoupí v neděli ráno cca od 1:00 do 2:00.
back to the past

Back To The Past

Ač se to zdá k nevíře, hardcore-crossoverový soubor NAŠROT se v březnu 2018 dorubal k 30. výročí své, mnohdy tragikomické existence. K tomuto svému „mohutnému“ výročí připravil „mohutnou“ kompilaci typu The Best Of, obsahující vybrané songy v podstatě ze všech desek, které kdy kapele vyšly + jako bonus dvě nové skladby. Fyzicky se jedná o trojalbum (3CD) s názvem NAŠROT - BACK TO THE PAST. Na jeho discích je 34 skladeb a do obalu je vložen booklet plný fotografií, ve kterém může případný posluchač se škodolibým úsměvem sledovat, kam až zhuntovanost jednotlivých členů v průběhu oněch třiceti let pokročila.

Lze koupit v našem e-shopu

   
   
Kniha Unplugged

Kniha „Totálně našrot“

obsahuje CD „Unplugged“ a DVD „Live In Prague“
Kromě příběhů čtyř úžasných zoufalců a jejich povedených kamarádů kniha obsahuje několik přidaných hodnot. První je DVD-záznam ze živého koncertu Našrot k 20. výročí existence. Druhou CD s unplugged provedením klasických našrotovských kusů, záznamem, který je zároveň pádnou odpovědí na pomluvy, že „celej Našrot byl a je jenom jeden velkej kravál a bordel“.
It´s only rock´n´roll, but we like it!!!

Koupit knihu+CD+DVD si můžete též v našem e-shopu.

DVD

 

Co se děje

Našrot vystoupí na festivalu Čeřínek, kousek od Jihlavy

středa, 3. 7. 2024

Po odvolání několika koncertů z důvodu vážných zdravotních problémů některých členů, soubor Fanfáre NAŠROTáre Elektrikáre y Decibeláre konečně nastoupí na plac v plné své elektrické zbroji. Stane se tak v sobotu 20. 7. 2024 v rámci kraje Vysočina na tradičním open air festival...

Našrot live

so 20.07. / Hutě-Cejle u Jihlavy
Čeřínek
/ Festival Čeřínek, dále mj. hrají David Koller & Band, Gang Ala Basta, Cocotte Minute, Žlutý pes, Lety mimo, UDG, Libor Pavlata, Jaroslav Uhlíř, Brixtn, Siluety atd. Našrot vystoupí v neděli ráno cca od 1:00 do 2:00.
so 17.08. / Slaný
Letní kino Slaný
/ Slánský festival Valník, kapely punk-rocku a hardcore, ska a reggae, Našrot vystoupí v sobotu 17.8. v čase cca 11:50 - 12:30. Dále mj. zahrají Krucipüsk, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Sto zvířat, SPS, Zputnik, Totální nasazení, Punk Floid, Zakázaný ovoce, Covers For Lovers, Pokáč a další
pá 23.08. / Trutnov
Bojiště
/ Trutnoff Open Air Festival (22.8.-25.8.), kromě Našrot vystoupí mj. Jesus And Mary Chain (UK), UK Subs (UK), Flogging Molly (USA),  Walls Of Jericho (USA), Ndox-Eletrique (FRA-SEN), Go-A (UKR), David Koller Band, Monkey Business, Visací zámek, M.Prokop & Framus Five, Plastic People Of The Universe, Cocotte Minute, Dunaj, Jana Kratochvílová & Jiří Hrubeš & Illuminati.ca, Jazz Q, Petr Váša & Ty syčáci, Čankišou, Flamengo Reunion Session, Jaroslav Hutka, Satisfucktion, Hentai Corporation, Mucha, Vladimír 518, Garage + Tony Ducháček, MCH Band, Mutanti hledají východisko, November 2nd, The Switch, ZNC, SPS, !V.V.Ú., SBK, Vítrholc, Hally Belly, Záviš, Michal Horák s kapelou, Ondřej Havelka & Melody Makers, Tomáš Klus & kapela atd,.
so 31.08. / Vysoká u Havlíčkova Brodu
hřiště vedle hostince
/ 5.ročník festiválku "Opičení na Vysoké", kromě Našrot unplugged, zahrají a zapějí ještě Florecitas (Třešť, world music), MalemIrish (Doksy, irský tradiční folk) a Pěvecký sbor z Lipnice nad Sázavou. 

Našrot a Pražský výběr v Mikulově v amfiteátru 4. 8. 2023

 

Dark East Mordor

 

Co bylo

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.