Již podruhé na konci listopadu, opět po roce, vpadne elektrický fire-team z Vysočiny AL-NAŠROT v Praze do „náruče dejvický noci“. Dostaví se totiž do poslední výspy Dejvic u kolejné trati, hospody Dejvická Nádražka, takto svatostánku našeho Pána Miloše Frýby, největšího ze všech televizních hlasatelů. Kromě HC-crossoverových Našrot vystoupí česko-španělská kapela Los Culos se svým nářezovým funk-latino-rockem. Koncert tento koná se v sobotu 22.11.2025 cca od 19:30. Takže se opět budeme těšit na vaší mocnou návštěvu a nezapomeňte na zdejší religiózní pozdrav – „Frýba s tebou!“