Co se děje

Další akce

so 25.05. / Havlíčkův Brod
Havlíčkovo náměstí
/ Akce "Molitanový muž" - elektrický koncert Našrot (vystoupí cca od 21:00) + Red Nose, Pohoda, Kletyend

Našrot a Pražský výběr v Mikulově v amfiteátru

úterý, 18. července 2023

HC-crossoverový soubor z Vysočistánu zvaný Fanfáre NAŠROTáre Elektrikáre y Decibeláre, vypraví se v další své pouti na jihovýchod země, až tam, kde si Morava tyká s Austrií, tam, kde září a sálá horké pálavské slunce, a kde se suchému vínu dobře daří. Stejným směrem se z kasemat stověžaté helmbrechtnice našich měst vydá i potulný ansámbl divých muzikantů, zvaný PRAŽSKÝ VÝBĚR, v čele s principály a tvůrci barevných rockových komédií de´ll arte Kocábem a Pavlíčkem. Obě soldatesky protnou sobě cestu tam, kde pod skalnatým Turoldem nachází se starobylé město Nikolsburg neboli Mikulov. Právě sem rozjedou se v pátek 4. 8. 2023 milci rocku a jeho příbuzných uměn na slavnost, která bude se konat v mikulovském amfiteátru. Bude se jednati o představení hudebně trochu odlišných těles, nicméně je všeobecně známo, že obě tato budou tropiti hluk mocný, randál strašlivý a roztodivné kousky předváděti, takové, jež oko běžně nevidí, a ucho neslyší. Našrotári i Výběři vypustí do publika písně staré, mladší i nejmladší, prostě průřez svých tvoreb, které pomalu sčítají pětatřicet a pětačtyřicet křížků na svých hudebních bedrech.

Co se týče časového rozčlenění skladeb, které zazní na koncertě, tak konkrétně u Našrotu bude takovéto (rok/počet písní): 1989 (1), 1991 (1), 1993 (1), 1995 (1), 1998 (1), 2000 (3), 2003 (1), 2008 (2), 2018 (1).

Tož studujte a bádejte v diskografiích, které ze songů tam nejspíš uslyšíte. Malá pomůcka: když si vyhledáte 3CD kompilaci „The Best Of Našrot: Back To The Past“ (2018), a mrknete se na seznam písní, tak krom jedné, tam všechny naleznete.

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.