Co se děje

Další akce

so 20.07. / Hutě-Cejle u Jihlavy
Čeřínek
/ Festival Čeřínek, dále mj. hrají David Koller & Band, Gang Ala Basta, Cocotte Minute, Žlutý pes, Lety mimo, UDG, Libor Pavlata, Jaroslav Uhlíř, Brixtn, Siluety atd. Našrot vystoupí v neděli ráno cca od 1:00 do 2:00.

Našrot na Punkových Velikonocích v Hradci Králové a na čarodějnicích v Poteplí

sobota, 30. března 2024

Letos připadly náboženské Velikonoce na přelom března a dubna a Zmrtvýchvstání na 1.dubna, tedy na Apríl, což vzbuzuje určité pochybnosti o tom, jak se to tehdy vlastně všechno odehrálo. A zároveň nastiňuje možnou eventualitu, že zmrtvýchvstání byl jen geniální Ješuův fór, kterým zmátl většinu biblických romanopisců, kromě těch, kteří to nesežrali, za což byli okamžitě prohlášeni za kacíře, a hozeni lvům. Punkeři si anarchisticky zvolili Velikonoce, kdy se jim to hodilo, tudíž koncert Punkové Velikonoce zorganizovali o tři týdny později, a pozvali naň i náboženské ignoranty NAŠROT. Akce samotná se koná v Hradci Králové v prostorách C.C.Lucie a to v sobotu 27.4.2024, přičemž kromě našrotárů a obligátních punk-rockových kapel jako !V.V.Ú., Do řady!, Zeměžluč, We-Me-No, Suitcase ještě zahrají Radio Jerevan (hardcore-metal) a Prisoners Of War (hardcore-punk). Rachot tedy bude rozléhat se country clubem opravdu mocný!

O tři dny později nastane mystické pálení ohňů v rámci tzv. Čarodějnic (Beltain, Filipojakubská noc atd.), a tehdy NAŠROTonarchia dorazí do Malých Kyšic, respektive do jejich části zvané Poteplí. Neboť tam v místním hostinci U Netopýraúterý 30. 4.2024 bude se konat rockový slet divokých kapel. Dále například zahrají Galanti (shoegaze-violence, Praha), Fabrika (punk-rock, Kladno), Nemístné návrhy (surf & dance music v punkovém nálevu, Kladno) a Roztrhlej Dedáč (rock-punk, Slaný). A pozor – pařit je povoleno až do úplného zmrtvení, neboť druhý den je středa 1.května, což je svátek práce a lásky čas, takže je VOLNO. Tudíž se nepracuje, jen se shání, kde by se co ojebalo.

 

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.