Co se děje

Další akce

so 25.05. / Havlíčkův Brod
Havlíčkovo náměstí
/ Akce "Molitanový muž" - elektrický koncert Našrot (vystoupí cca od 21:00) + Red Nose, Pohoda, Kletyend

Našrot oslaví 35 let existence na narozeninovém mejdanu Mati a Hraboše v pražském Vagonu

pátek, 30. prosince 2022

Tradice společných 29tin (neustále se jimi ohánějící Maťa) a „mnohotin“ (v matematice ne-erudovaný Hraboš) se táhne už bezmála deset let (když, ale Maťovi řeknete, že by mu tedy logicky mělo být 39, odpoví, že s logikou u něj můžete jít tak leda do prdele).

Ovšem pozor! Letos se na tradičním místě, tzn. v MC Vagonu na pražské Národní třídě, bude v sobotu 28. ledna 2023 konat navýšený TROJNÁSOBNÝ narozeninový mejdan. A kdože bude tou třetí osobou, tím třetím vyvoleným, jenž bude přizván, by se připojil ke společné oslavě s dvěma výše jmenovanými mladými a nadějnými veterány? Neuhodnete. Nejedná se totiž o osobu, nýbrž o soubor – ano, je to smutné, ale neúprosný čas (jehož lineárnost stanovili lidští vědci, zabývající se fyzikou) v roce 2023 ohodnotí existenci divoké skupiny NAŠROT na již 35 let trvání! Kromě oslavenců na mejdanu vystoupí ještě SBK (Sbor břežanských kastrátů) aka Pomsta C&K Vocalu, ABH (A bude hůř) neboli punk-rock, a slovenský Pentagramček (SK) aka Veselo o Satanovi (alternative folk-rock). Tento narozeninový mejdan bývá tradičně srazem tzv. „závadové“ mládeže, takže se přijďte poveselit i vy! Zažijete události nevšední, a navíc ve spojení s qualitní muzikou!

Pozn.: Hraboš ani nehulí trávu, ani nepije tvrdý alkohol (z toho je poznat, že jeho zchátralost již zdatně pokročila), tudíž mu tyto komodity nepřinášejte. Největším dárkem pro něj bude, když si zakoupíte jeho zbrusu nové 2CD „Songy z bědných časů 2“, které bude na akci v prodeji. Uděláte tak radost jemu i sobě. A tak to ma byt. Kazeň musí byt! Tedy nezapomeňte!   

Předpokládaný line-up:

20:00 SBK

20:45 Pentagramček

21:45 Našrot

22:45 ABH

 

 

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.