Co se děje

Další akce

so 17.08. / Slaný
Letní kino Slaný
/ Slánský festival Valník, kapely punk-rocku a hardcore, ska a reggae, Našrot vystoupí v sobotu 17.8. v čase cca 11:50 - 12:30. Dále mj. zahrají Krucipüsk, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Sto zvířat, SPS, Zputnik, Totální nasazení, Punk Floid, Zakázaný ovoce, Covers For Lovers, Pokáč a další

Našrot unplugged v Újezdu u P., a poté elektricky s Downset (USA) v Havlbrodě

neděle, 9. června 2024

Hlučná hudební jednotka z Vysočiny vyráží do Polabí na setkání hlučných souborů. Avšak má to háček – na tomto setkání se opět promění v hospodský šraml, a pod názvem Fanfáre NAŠROTáre Folkáre y Orientáre vytasí se s hudebním programem ve formě unplugged. Z toho lze vyvodit jediný závěr – již podruhé se představí na festivalu hlučných souborů, které své sety odehrají v této poloakustické formě: akce se nazývá Punkplugged a uskuteční se v Újezdě u Přelouče na letním parketu u hřiště. Našrotári vystoupí v sobotu 15.6. 2024 odpoledne cca v čase 17:00 – 18:00. Své španělky v ten den budou obrábět ještě například Znouzectnost, N.V.Ú., P.U.M., Pirates Of The Pubs, Dukla Vozovna a další. Tož dorazte, punk-folkaři! 

Následující večer (neděle 16.6 2024) ovšem promění havlíčkobrodský klub Oko v nefalšované elektrizující hardcore-crossoverové hell. A AL-NAŠROT ve své elektrické zbroji bude o toho (společně s kapelou NONSENSE). Do HB totiž přijede jedna ze základních kalifornských kapel výše zmíněného žánru – DOWNSET (LA, USA). Jestli chcete slyšet strhující, naštvané rap-core modelu 90´s, dobře zapařit, řádně si zaskákat a hodit si nějaký ten stage diving, je to akce vyloženě pro vás!

 

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.