Co se děje

Další akce

so 27.04. / Hradec Králové
Country Club Lucie
/ Punk Easter - Punkový velikonoce, kromě Našrot vystoupí !V,V.Ú., Do řady!, Zeměžluč, Suitcase, Prisoners Of War, Radio Jerevan, We-Me-No atd.

Našrot v Černošíně u Stříbra opět na Antikomunist festu

úterý, 16. listopadu 2021

Bolševik zdá se být nyní zdánlivě poražen, ale nemylme se - to jsme si mysleli i po listopadu 1989. A on zatím převlíkal kabáty, infiltroval se do jiných stran, které pochopitelně ovlivňoval, jeho potentáti (jelikož měli největší kapitál) stávali se „podnikateli“, přičemž stále používali ty samé estébácko-fízlácké metody. Jeden z nich pak založil sektu z bývalých agentů StB a jejích důstojníků, coby politickou pobočku svého největšího podniku (který získal podvodnou cestou, jak jinak). A jelikož ovládal média a najal si (všeho)schopné píáristy, podařilo se mu před čtyřmi léty vyhrát i volby. Za dobu, kdy by u moci, nasypal z peněz Unie i z našich daní do onoho podniku – říkejme mu třeba koncern Agroprd – desítky miliard korun. Ve státní správě navýšil počet úředníků (jemu loajálních, kteří mu vynášeli informace), své lidi má v různých představenstvech firem, u policie, u soudů – vytvořil tak vlastně takové mafiánské Palermo, což je výraz, který rád používá na jiné, aby od sebe odvrátil pozornost. Znamenalo to nebezpečí sice jiného typu totality, ale v důsledku (stylu a praktikách vládnutí) v podstatě stejného. V nynějších volbách jen těsně prohrál, a navíc vysál hlasy svému stvořiteli a přirozenému spojenci – bolševikovi. Je skutečně bizarní, když komunisty po 100 letech, co kyděli v parlamentu, vyrazí z této poslanecké sněmovny jeden z nich, bývalý komanč a agent StB.

Novou demokratickou vládu čekají čtyři těžké roky – zachránit Agroprdem rozvrácené finance, od-agroprdizovat všechna ministerstva, to znamená bez milosti vyházet všechny agro-prdí pohunky a poskoky, posvítit si na představenstva, a na propletence skrytých firem koncernu, prostě rozplést tu chobotnici, a onoho povedeného vůdce konečně za všechny jeho podvody, krácení daní a zlodějiny poslat do kriminálu.    

Takže zlo je zlo, má různou podobu, a nikoli jen shodou náhod za většinou těchto podob stojí komunisti (ať už u nás, nebo i ve světě – v Asii nacionalistická a fašistická KSČ nebo Korejská strana práce, v Rusku KSSS, i když její roli dávno převzalo nacionalistické Jednotné Rusko). A to je třeba stále si připomínat. Proto také Našrot vystoupí na akci, která se proti tomuto zlu vymezuje. Koná se v Černošíně u Stříbra v sále Hospody Na Chovatelně v sobotu 20. 11. 2021 od 19:00 s tradičním názvem Antikomunist Fest. Kromě Našrotu, (který bude hrát v čase cca 22:00 – 23:00), vystoupí ještě Justin Lavash (UK, blues-folk-rock), Čtyřlístek (folk-metal, Ostrava). Všichni, kdo si nepřejí návrat do lůna temného východního Mordoru (a jiných podobných mordorů), by se měli toho dne v černošínské Hospodě Na Chovatelně zastavit.

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.