Havlbrodský HC-crossoverový soubor NAŠROTomanics naloží elektrické cajky do své dodávky Hooloovoo a vyrazí po proudu Sasau River do města jež zove se Ledecium neboli Ledeč nad Sázavou. Tam se v pátek 17.4. 2026 v sále Hotelu Stadion (v Havlíčkově ulici) bude cca od 19:45 konat hutný koncert nazvaný Ozvěny undergroundu. Kromě Našrotomaniaků na něm vystoupí ještě kapely Koblych (Ledeč n.S. – punk-rock), Tass (Dvůr Králové – punk-rock) a Mrtví jdou (Ledeč n. S. – rock-punk). Přijďte si parádně užít páteční rej!
Line-up:
20:30 - 21:15 TASS (45 minut)
21:35 - 22:15 Mrtví Jdou (40 minut),
22:35 - 23:20 Našrot (45 minut),
23:40 - 00:20 Koblych (40 minut)