Annonce na další tradiční NAŠROTí akce se nesla v duchu těch předchozích, i když bylo znát, že přece jenom trošku přituhuje: „Jakmile přichází konec ledna, je jasné, že elektrický theropod NAŠROTosaurus Rex zanechá své ošklivé ťápoty na tradičním NAROZENINOVÉM MEJDANU, takto sletu dosud nezkamenělých dinosaurů. Dva z nich, Luborosaurus a Hrabošosaurus, opět oslaví své bérsdej, přestože ani nejznámější paleontologové dosud nezjistili kolikáté vlastně. Důvodem může být také fakt, že v archeologickém věstníku ,Výkopové práce´ naznačuje anonymní autor, že oslavenci některým profesorům za prozrazení věku vyhrožovali zakousnutím těchto. A tak se pro jistotu všude píše, že knižní nakladatel (Luborosaurus) opět slaví 29tiny, a našrotí screamer (Hrabošosaurus) jakési „mnohotiny“, čímž se, jak vidno nadále pohybujeme v informačním vakuu.“ Takže už žádní mladí nadějní, ani staří beznadějní, ale rovnou dinosauři. A když tedy dinosauři, byla v tomto duchu „natočena i bezmála celovečerní upoutávka. Sice s mizernými herci, ale pěknými dinosaury“.
Osazenstvo (=diváctvo) bylo podobné jako minule, byť ho trochu ubylo. I k předávce pivního kontrabandu Ceemkem došlo. Našrotári nastoupili na plac před půl jedenáctou, přičemž Martha opět přijel bez bas-aparátu, takže jeho Sandberg zněl na podiu jen z odposlechů. I když se s tím nová zvukařka klubu dobře popasovala, bas-aparát je holt bas-aparát. Na podiu bylo sice vše dobře slyšet, ale chyběl onen basový tlak. Kapela pak svůj set odehrála vcelku fajně, přestože zezačátku bylo znát, že zejména hlodavec se necítí ve své kůži. Ale pak se jakžtakž rozzvučel, občas si i poskočil, a vcelku to šlo. Ceemek kouzlil svými psychedelickými sóly, a Jouza, přestože začal s piva-lokáním už záhy, na jeho funkci rostlináře… tož plácam – na jeho výkon to kupodivu nemělo žádný vliv. Opět byly zahrány 4 songy z připravované desky (ovšem čert ví, kdy se natočí), na plastikovského „kanára“ nedošlo, jelikož už nebyl čas, a „I´m Free“ od THE WHO má na rozdíl od něj třetinovou stopáž. Dále ještě vystoupili !V.V.Ú., SBK a bluesman Petr „BUBÁK" Bublák. Celkový dojem – dobrý.