Media

Další akce

so 17.08. / Slaný
Letní kino Slaný
/ Slánský festival Valník, kapely punk-rocku a hardcore, ska a reggae, Našrot vystoupí v sobotu 17.8. v čase cca 11:50 - 12:30. Dále mj. zahrají Krucipüsk, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Sto zvířat, SPS, Zputnik, Totální nasazení, Punk Floid, Zakázaný ovoce, Covers For Lovers, Pokáč a další

Rock Report, 1994 BRAIN INVESTIGATOR

Tak, po dlouhý době tady máme zase pořádnej hardcore, styloriginální a ničím neomezený. Když vám ho navícservíruje havlíčkobrodská smečka Našrot, asi nejlepšíkapela tohoto žánru u nás, je jasné, že bude co poslouchat.

Asi nejenom měpřekvapil vynikající obal. Jeden z nejlepších, které jsemviděl. Další klad jsou anglické texty. I když nejsemzastáncem názoru, že všechny skupiny musí zpívat anglicky,tady mně to opravdu sedí.

Samotná muzika jehard core jako řemen, nespoutaný a divoký. Můžeme topřirovnat k výronu semene, jak říkal frontman Petr"Hraboš" Hrabalik. Při poslechu se na vás valíobrovské množství energie. Kapela udělala od debutového albaDestructive Tour velký pokrok. S jejich hudebnímvývojem souvisí i obohacování produkce o prvky funky a rapu.Jesti jste ještě neslyšeli hardcorovej rap, okamžitě si BrainInvestigator sežeňte.

Samozřejmě, že itexty jsou na vyšší úrovni. Sice zde nenaleznete nějakázávažná témata, ale fráze typu "žily, pily, hodovaly apak si to udělali..." naštěstí vymizely.

Na Našrotu sinejvíce cením snahy neustrnout na místě. Určitě by pro něbylo pohodlnější dělat pořád stejné desky, vždyť s DestructiveTour si získali mnoho příznivců. Některým z nich se asiZkoumač mozků příliš zdát nebude, ale pevnědoufám, že těch spokojeně podupávajících bude více.

Hardcore je životní styl!!!

Hodnocení: 6 / 7

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.