Historie 2024 - 2025

Leden 2024

  • Annonce na první letošní koncert NAŠROTU, který se konal v pražském klubu Vagon, začínala takto: „Tradiční lednový Narozeninový mejdan bude letos hodně drsný, i když některé jeho jednotlivosti nebudou změnami zasaženy. Maťa tedy asi po třinácté bude slavit 29tiny, přestože jeho biologický věk odmítla určit i proslulá soudní antropoložka Dr. Temperance ,Kůstka´ Brennanová a to z důvodu, že ač se to mnoha lidem nezdá, není zatím legendární knižní nakladatel po smrti, tudíž ho nelze zkoumat. Druhý oslavenec Hraboš našrotor, slavící ,mnohotiny´ svůj věk nedokáže spočítat, jelikož z matematiky na gymplu často propadal, a jeho argument ,ale z tělocviku jsem měl vždycky za jedna´ tu neobstojí.“
  • Hlodavce ten den navíc schvátil chřipkový vir, a tak před koncertem, nabízeje cédéčkový tovar vlastní produkce, seděl notně zabalen v mnoha vrstvách oblečení, hltal kýbly čaje, a tvářil se jak nasraný čert, protože věděl, že mu to stejně moc nepomůže. Před vystoupením zároveň proběhla transakce mezi brodským minipivovarem Čechovka (nevolený zástupce Ceemek) a mokuchtivým pivním kritikem (pivopední sápač -rdd-), jež dopadla ku spokojenosti obou stran: kritikovi dovezený mok chutnal, tudíž lze očekávat, že jeho hodnocení v různých pivních reportech či magazínech vyzní kladné.  Ale zpět k samotné akci: jelikož koncertní line-up měl skluz (jak to tak chodí), Našrotári byli nuceni svůj set zkrátit. Proto se opět hýbalo se skladbami, a tudíž opět došlo k „syndromu druhé písně“ – tentokrát to ale bylo zakamuflováno velmi dobře, takže chybu by poznal jen skutečný hnidopich. Hlodavec občas motal sloky, jak se mu zachtělo, ale hlavně se snažil přeřvat zrádný vir, čehož výsledkem bylo tak akorát odrovnání hlasivek. Nicméně celkově koncert nedopadl nijak špatně. Dále ještě hráli !V.V.Ú., PENTAGRAMČEK (SK) a SBK.

Únor 2024

  • Na vzpomínkovém koncertě na Petra „Mucho“ Hoška se v nabitém pražském LMB mezi hosty skupiny Plexisovjanka (Lébl, Švec, Fröhlich) objevuje i našrotár Hraboš, zde jako „nejlepší trenér reprezentace Argentiny ve Vinárně U Sudu“. Odbéká song „Calambré“, v závěru zapěje do refrénu „Svět jsou jen bary“, a odletí na reprezentační soustředění k Sudu.
© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.