Co se děje

Další akce

so 20.07. / Hutě-Cejle u Jihlavy
Čeřínek
/ Festival Čeřínek, dále mj. hrají David Koller & Band, Gang Ala Basta, Cocotte Minute, Žlutý pes, Lety mimo, UDG, Libor Pavlata, Jaroslav Uhlíř, Brixtn, Siluety atd. Našrot vystoupí v neděli ráno cca od 1:00 do 2:00.

Narozeninový mejdan Mati a Hraboše v Praze v klubu Vagon

pátek, 29. prosince 2023

Tradiční lednový Narozeninový mejdan bude letos hodně drsný, i když některé jeho jednotlivosti nebudou změnami zasaženy. Maťa tedy asi po třinácté bude slavit 29tiny, přestože jeho biologický věk odmítla určit i proslulá soudní antropoložka Dr. Temperance „Kůstka“ Brennanová a to z důvodu, že ač se to mnoha lidem nezdá, není zatím legendární knižní nakladatel po smrti, tudíž ho nelze zkoumat. Druhý oslavenec Hraboš našrotor slavící „mnohotiny“ svůj věk nedokáže spočítat, jelikož z matematiky na gymplu často propadal, a jeho argument „ale z tělocviku jsem měl vždycky za jedna“ tu neobstojí.

Tradiční je i místo, kde se mejdan bude konat, tedy v Praze v klubu Vagon na Národní třídě, letos v sobotu 27. ledna 2024. Na akci vystoupí soubor NAŠROT, obecně přezdívaný „řezníci z Vysočiny“, dalším tělesem bude SBK (Sbor břežanských kastrátů) aka Pomsta C&K Vocalu, teprve podruhé se tu objeví slovenský Pentagramček s veselými pesničkami o Satanovi (alternative rock), a premiérově (!!!) punk-rockový běs Štěpána Málka, zvaný !V.V.Ú. Narozeninový mejdan bývá tradičně srazem tzv. „závadové“ mládeže, která se bude rekrutovat jak z prostředí undergroundu, tak letos i z prostředí punku. Tudíž se přijďte poveselit i vy! Bude to stát za to!

Pozn.: Hraboš ani nehulí trávu, ani nepije tvrdý alkohol (je to prostě už stará fošna), tudíž mu tyto komodity nepřinášejte. Největším dárkem pro něj bude, když si zakoupíte jeho téměř, ale ne zcela úplně nové 2CD „Songy z bědných časů 2“, které bude na akci v prodeji. Uděláte tak radost jemu i sobě.

Pořadí kapel:

SBK

Pentagramček

Našrot

!V.V.Ú.

 

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.