Co se děje

Další akce

so 27.04. / Hradec Králové
Country Club Lucie
/ Punk Easter - Punkový velikonoce, kromě Našrot vystoupí !V,V.Ú., Do řady!, Zeměžluč, Suitcase, Prisoners Of War, Radio Jerevan, We-Me-No atd.

Našrot a Insania v brněnské Flédě

úterý, 6. února 2024

Po téměř roce opět dojde k útoku divých nájezdníků z Vysočiny, nazývaných AL-NAŠROT, na moravskou metropoli! Spaste své uši! Anebo…? Bratře Maynarde, nahlédněmež do knihy „Výzbroj“: „Tu sv. Atilla pozdvihl elektrický kyj do výše, řka: ‚Pane, žehnej tomuto elektrickému kyji, an zapojen v zesilovač a propojen s reproduktory mocnými, vyrobí hlučno tak silné a obrovské, že nepřátelé tví rozprášeni budou na malé kousky. I lid zaraduje se, a jme se hodovati na jehněčím a lenochodech a kaprech a kaprlatech a orangutanech a ranním müssli a kaloních…‘“  No, to moc nepomůže, bratře Maynarde… Tedy ve zkratce: chystá se další velký rockový mejdan… 

Hardcore-metaloví buřiči zvaní INSANIA budou orati popkulturní líchu na domácí půdě. A jaký jiný band je možno k těmto buřičům přilepit? Jedině stejně divokou chásku jako jsou oni sami, takže je vcelku příznačné, že hostem na tomto koncertě bude nechvalně známý soubor AL-NAŠROT. Hlasitý koncert těchto skupin se uskuteční v sobotu 2. 3. 2024 v Brně v klubu Fléda. Otevřeno bude od 19:00, Našrotári nastoupí na stage cca ve 20:30. Tož si ušní bubínky potáhněte novými Remo-blánami, by jim případný děsivý rachot nezpůsobil újmu, zpevněte svoje kolena, by vydržela divý tanec mosh a zkontrolujte letové blány na rukou, by skoky z podia neboli stage divings byly co nejdelší. A vezměte si pár korun navíc, neboť ku prodeji bude nabízen merch (CD, trička) obou vystupujících skupin. ¡Viva la Revolución del Ruido! Neboli Když rok se sejde s rokem / Našrot v Brně je tu skokem / huláká, řve, do kytar buší / až jsou v sále všichni hluší!

 

© 2024 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.